Balatoni Nagyhajós Évadnyitó

Verseny neve: MVSz Balatoni Nagyhajós Évadnyitó - T-Systems Nagydíj

Verseny ideje: 2017. május 13.

Verseny helye:  Balatonfüred

Versenyvezető: Farkas Péter

Óvási bizottság elnöke: Tusnai Veronika


Versenykiírás

Versenyutasítás

Eredmények

 

  1. évi Balatoni Évadnyitó T-Systems Nagydíj

Balatonfüred, 2017. május 13.

Abszolút eredmény

Rank

Fleet

SailNo

Boat

HelmName

Club

Rating

Finish

Elapsed

Points

1

Nyílt többtestű

HUN 70

The Red / Team Quantum Hungary

Rauschenberger Miklós

BYC

 

13:27:25

1:27:25

1.0

2

Nyílt többtestű

32

RSM DTM

Vándor Róbert

OSC, OSC

 

13:30:57

1:30:57

2.0

3

Nyílt többtestű

HUN 800

Extreme Sailing Team

Kaiser Kristóf

ESC, ESC

 

13:37:15

1:37:15

3.0

4

Nyílt többtestű

33

BLACK JACK

Nagy R. Attila

BYC, BYC

 

13:46:28

1:46:28

4.0

5

Nyílt többtestű

AUT-15

TriniTeam

Kreskai György

VSC

 

14:02:57

2:02:57

5.0

6

X-35

35

WESTPORT

Bednár Tibor

SVE

87

14:13:50

2:13:50

6.0

7

X-35

3504

ADMIRAL-X

Vermesy Sándor

ADMIRAL, ADMIRAL

87

14:16:40

2:16:40

7.0

8

Nyílt többtestű

21

Szárnyas Kenguru

Diószegi Zoltán

KSE

 

14:17:35

2:17:35

8.0

9

Nau 370

3704

SLEEPWALKER

Temesfői Zénó

Compass, Compass

84

14:29:56

2:29:56

9.0

10

Yardstick I. csoport

794

I am free

Szentirmai Gyula

BYC

90

14:30:24

2:30:24

10.0

11

Nau 370

3705

MagnuM

Kurucz Sándor

EGIS, EGIS

84

14:31:30

2:31:30

11.0

12

Yardstick I. csoport

2

SIROCCO

Cittel Lajos

MTDSC, MTDSC

80

14:32:31

2:32:31

12.0

13

Nau 370

3703

rEVOLUTION

Molnár György István

VSC, VSC

84

14:33:10

2:33:10

13.0

14

Yardstick I. csoport

UKR203

Vera Natura

Rodion Luka

TVSK

89

14:34:06

2:34:06

14.0

15

Yardstick I. csoport

126

EQUILOR

Szécsényi Bálint

BYC, SVE

82

14:38:23

2:38:23

15.0

16

Yardstick I. csoport

6

ANNA

Fehéri Gábor

THE-YKA, THE-YKA

78

14:40:45

2:40:45

16.0

17

Yardstick I. csoport

392

STRANGE BREW

Ainslie Ian Richard

KEREKED

90

14:42:57

2:42:57

17.0

18

8m One Design

61

CHE

Pál András

OMFB

91

14:44:45

2:44:45

18.0

19

8m One Design

21

Weight

Gyenes Ákos

TVSK, TVSK

91

14:50:10

2:50:10

19.0

20

Nau 370

3708

SURPRISE

Bernula János

VVEB, VVEB

84

14:51:50

2:51:50

20.0

21

8m One Design

111

PANNONVOYAGE

Dalos Attila

TVSK, TVSK

91

14:52:00

2:52:00

21.0

22

X-35

3503

HAM-LET

Gerendy Zoltán

BYC

87

14:52:20

2:52:20

22.0

23

Nautic

9001

GERONIMO

Nagy E. Réka

TVSK

93

14:52:25

2:52:25

23.0

24

Yardstick I. csoport

1

ORPHEUS

Herkó Dezső

AYCE, AYCE

78

14:52:30

2:52:30

24.0

25

Yardstick I. csoport

123

PICABO

Kónya Balázs

BHSE

82

14:52:33

2:52:33

25.0

26

Yardstick I. csoport

713

Smile

Vékony István

TVSK, TVSK

91

14:53:15

2:53:15

26.0

27

Nautic 330

1166

DON ROSÉ

Molnár Barna

DSE

91

14:54:31

2:54:31

27.0

28

Nau 370

3710

SCHATZ

Schatz Árpád

PŐFF SE, PŐFF SE

84

14:54:35

2:54:35

28.0

29

8m One Design

110

Octopus

Duka László

BYC

91

14:54:45

2:54:45

29.0

30

Yardstick I. csoport

1344

HELÉNA

Varga Huba

VVSE

91

14:54:49

2:54:49

30.0

31

Nau 370

3706

CARBONADO

Kiss-Bálint Zsolt

AVIS SE

84

14:54:52

2:54:52

31.0

32

Nau 370

3709

NEMES

Soponyai Géza

KMPVSE

84

14:54:56

2:54:56

32.0

33

Yardstick I. csoport

1053

PAQUITA

Rákóczi Gábor

JUNO SE, JUNO SE

82

14:54:58

2:54:58

33.0

34

Yardstick I. csoport

971

Euroraptor SPIRIT OF PLEASURE

Kutics Krisztián

PRO SE

80

14:55:00

2:55:00

34.0

35

Nautic 330

1112

MENTA

Varsányi Gábor

BSMC-NAVY, BSMC-NAVY

91

14:55:02

2:55:02

35.0

36

Yardstick I. csoport

638

X-RAY

Simon Gergely

TVSK, TVSK

87

14:55:03

2:55:03

36.0

37

8m One Design

36

THUNDERBIRD

Behek István

FKVE, FKVE

91

14:55:04

2:55:04

37.0

38

Yardstick II. csoport

13

START

Kosztricz Pál

VILATI SE, VILATI SE

106

14:55:05

2:55:05

38.0

39

Yardstick I. csoport

1312

FREEDOM

Palkovics Krisztián

BALATONI YC

91

14:55:06

2:55:06

39.0

40

Yardstick I. csoport

27906

LOUPIOT

Fehér György

BESE, BESE

91

14:55:08

2:55:08

40.0

41

8m One Design

8

NEKEM 8

Erdős Bálint

TVSK, TVSK

91

14:55:10

2:55:10

41.0

42

X-35

3501

SZÉLVÉSZ

Soós István

ALU SE, ALU SE

87

14:55:12

2:55:12

42.0

43

Nautic 330

1520

COSINUS

Papp László

SVSK, SVSK

91

14:55:14

2:55:14

43.0

44

Yardstick I. csoport

284

PÉTER-PÁL

Gosztonyi Pál

TVSK, TVSK

90

14:55:16

2:55:16

44.0

45

Yardstick I. csoport

767

VÍRUS

Baranyai Lajos

TVSK, TVSK

90

14:55:18

2:55:18

45.0

46

Yardstick I. csoport

758

KOAN

Feith Zoltán

KEREKED, KEREKED

90

14:55:20

2:55:20

46.0

47

X-35

3508

MIX

Hódy Gábor Pál

SVE, SVE

 

14:55:22

2:55:22

47.0

48

Nautic

826

FANATIC

Jánoky László

THE-YKA, THE-YKA

93

14:55:24

2:55:24

48.0

49

Regina

566

SZINDBÁD

Szabó Gábor

TVSK, TVSK

102

14:55:26

2:55:26

49.0

50

Regina

84

AMITIÉ

Előd Botond

TECON

104

14:55:27

2:55:27

50.0

51

Yardstick I. csoport

1

NEMERE II. be light!

Láng Róbert

PRO SE, PRO SE

80

14:55:28

2:55:28

51.0

52

Nautic

590

OXYGEN

Király László

TVSK, TVSK

93

14:55:46

2:55:46

52.0

53

X-35

3505

Pátria

Dombrádi Krisztián

SZSE

87

14:55:48

2:55:48

53.0

54

Yardstick I. csoport

18

ZARÁNDOK

Kajner Gyula

RYC, RYC

98

14:55:50

2:55:50

54.0

55

Yardstick I. csoport

5901

SZÉLTOLÓ

Lehoczky Ádám

VESC

93

14:55:52

2:55:52

55.0

56

Yardstick I. csoport

1510

ROSE

Gyuricza Péter

BALATONI YC, BALATONI YC

96

14:55:54

2:55:54

56.0

57

Nautic 330

857

PRAETOR

Borbíró István

BFVSE

91

14:55:56

2:55:56

57.0

58

Yardstick I. csoport

3103

PYXIS

Nagy Balázs Dávid

KMPVSE

97

14:55:58

2:55:58

58.0

59

8m One Design

65

van Dizájn

Drávai Ruben

WIN-D, WIN-D

91

14:56:02

2:56:02

59.0

60

Regina

746

SZIRÁKÓ

Jakab László

TVSK

104

14:56:04

2:56:04

60.0

61

Nautic 330

1167

GYÖNGY

Erhardt Péter

FSE, FSE

91

14:56:06

2:56:06

61.0

62

Scholtz 22-es

131

Catch-22

Mezei Gábor

TVSK, TVSK

97

14:56:08

2:56:08

62.0

63

Nau 370

3702

FANTOM

Török Zoltán

AVIS SE, AVIS SE

84

14:56:10

2:56:10

63.0

64

Yardstick I. csoport

12

SHADOWFAX

Bencsik László

BYC

84

14:56:12

2:56:12

64.0

65

Regina

225

MOBY DICK

Kalló Sándor

SVSK

104

14:59:04

2:59:04

65.0

66

Scholtz 22-es

20

BERKA

Imre Ferenc

AVIS SE, AVIS SE

97

14:59:06

2:59:06

66.0

67

Yardstick I. csoport

1218

BEER-CI

Szöllősi Zoltán

BSF VK

98

14:59:20

2:59:20

67.0

68

Nautic 330

1110

TINTAHAL

Váradi Attila

WIN-D, WIN-D

91

14:59:40

2:59:40

68.0

69

Yardstick I. csoport

220

Obsession

Czap Zoltán

TYC

90

14:59:52

2:59:52

69.0

70

Yardstick I. csoport

111

100%

Paksi Álmos

EGIS, EGIS

82

15:00:00

3:00:00

70.0

71

Yardstick I. csoport

6

BERNÁT-HYPER ENERGY

Koncz Ádám

FKVE

92

15:00:22

3:00:22

71.0

72

Regina

10306

NYMERIA

Hunyadi László

HOLT PONT

104

15:01:02

3:01:02

72.0

73

Yardstick I. csoport

589

HÓD

Bujáky Attila

TVSK

90

15:01:10

3:01:10

73.0

74

8m One Design

75

DÉLI SZÉL

Szamosi Viktor

FKVE, FKVE

91

15:01:40

3:01:40

74.0

75

Nautic 330

1165

MahiMahi

Eölyüs Endre

THE-YKA, THE-YKA

91

15:01:59

3:01:59

75.0

76

Regina

769

SUNSET

Megyeri Péter

TVSK, TVSK

104

15:02:09

3:02:09

76.0

77

Nautic

629

APACHE

Hideg Miklós

BYC, BYC

91

15:02:10

3:02:10

77.0

78

Regina

535

ZEPHYROS III.

Kola Dániel

TVSK, TVSK

104

15:02:11

3:02:11

78.0

79

Yardstick I. csoport

6/2

Talizmán

Hónig Péter

TVSK, TVSK

96

15:02:12

3:02:12

79.0

80

Yardstick I. csoport

2057

PICUR

Fabriczki András

BFVSE, BFVSE

96

15:02:13

3:02:13

80.0

81

Sudár Sport

7

THÉTISZ

Kővári Kálmán

MBS VSE, MBS VSE

107

15:02:14

3:02:14

81.0

82

Sudár Regatta

155

GÉ.

Pál Gaszton

TVSK

103

15:02:15

3:02:15

82.0

83

Yardstick II. csoport

1081

Vangelis

Harmath Gábor

BSF VK

103

15:02:16

3:02:16

83.0

84

Sudár Regatta

94

CUNCLIMÓKUS

Fernezelyi Ferenc

KEREKED, KEREKED

103

15:02:17

3:02:17

84.0

85

Yardstick I. csoport

1

TRAMONTANA

Sándor Ferenc

TRYC

90

15:02:18

3:02:18

85.0

86

Sudár Regatta

78

SZÁZ*SZÉP

Szörényi Gábor

TVSK, TVSK

103

15:02:19

3:02:19

86.0

87

Yardstick I. csoport

15

PANNÓNIA

Jordán Balázs

BHSE, BHSE

78

15:02:20

3:02:20

87.0

88

Sudár Regatta

56

BLUE JAY

Draskóczi Katalin

IBM SE, IBM SE

103

15:02:21

3:02:21

88.0

89

Yardstick II. csoport

8081

GORGONZOLA

Kampós Bence

BFYC, BFYC

102

15:02:22

3:02:22

89.0

90

Yardstick I. csoport

5081

DAS BOOT

Lengyel Áron

BYC

86

15:02:24

3:02:24

90.0

91

Yardstick I. csoport

1

GLÓRIA

Láng Tivadar

EGIS, EGIS

95

15:02:25

3:02:25

91.0

92

Yardstick II. csoport

113

ALBATROSZ

Dr. Pirnát Antal

VVEB, VVEB

103

15:02:26

3:02:26

92.0

93

30-as cirkáló

17

JÓMADÁR

Szilbereky Jenő

VID, VID

93

15:02:27

3:02:27

93.0

94

30-as cirkáló

6

RABONBÁN

Ugron Gáspár Gábor

BALATONI YC, BALATONI YC

93

15:02:28

3:02:28

94.0

95

Yardstick II. csoport

70

OFFROAD

Nagy Dániel Balázs

MAFC-MVK, MAFC-MVK

103

15:02:30

3:02:30

95.0

96

50-es cirkáló

13

CIRRUS III.

Farkas János

PRYC, PRYC

98

15:02:31

3:02:31

96.0

97

Nautic 330

1164

PINGI

Bölcsvölgyi Tamás

AVIS SE, AVIS SE

91

15:02:36

3:02:36

97.0

98

Nautic 330

1140

PREDATOR

Schwarcz Ferenc

WIN-D, WIN-D

91

15:02:38

3:02:38

98.0

99

Sudár Regatta

80

LUCASZÉK

Jób Viktor Károly

ÉVSC, ÉVSC

103

15:02:40

3:02:40

99.0

100

Nautic

632

CARPE DIEM

Sátori Ferenc

AVIS SE, AVIS SE

93

15:02:44

3:02:44

100.0

101

Yardstick II. csoport

66

VICA

Merácz Péter

HOLT PONT

103

15:02:46

3:02:46

101.0

102

Scholtz 22-es

1

Csupasz

Farkas Ákos

MNB SK, MNB SK

97

15:02:48

3:02:48

102.0

103

Nautic 330

1109

KICSIM

Böjte Richárd

AVIS SE, AVIS SE

91

15:02:50

3:02:50

103.0

104

30-as cirkáló

18

PERSONA

Matyasovszki Géza

DO VSE, DO VSE

93

15:02:52

3:02:52

104.0

105

Nautic 330

1141

BLÖFF

Joó László

TECON

91

15:02:54

3:02:54

105.0

106

Yardstick I. csoport

3050

VIZIPÓK

Kéri László

AYCE, AYCE

97

15:02:56

3:02:56

106.0

107

Yardstick I. csoport

1086

BÓBITA

Kétszeri Csaba

VVEB, VVEB

91

15:02:58

3:02:58

107.0

108

Yardstick I. csoport

990

FIRST AQUARIUS

Molnár Imre László

VVSE, VVSE

98

15:03:00

3:03:00

108.0

109

Yardstick I. csoport

4

TABU

Kollár Lajos

TABU, TABU

95

15:03:02

3:03:02

109.0

110

Nautic 330

1019

NARMO

Beliczay Péter

PYC

91

15:03:20

3:03:20

110.0

111

Yardstick II. csoport

1538

NATITA

Nagy Tibor

TVSK, TVSK

103

15:03:30

3:03:30

111.0

112

Yardstick III. csoport

752

MÁKVIRÁG

Nedbál Noel

TVSK, TVSK

111

15:03:40

3:03:40

112.0

113

Yardstick III. csoport

1760

OPÁL

Rajnoha László

BESE, BESE

112

15:03:42

3:03:42

113.0

114

Sudár Regatta

100

KÖSZÖNJÜK EMESE

Kenézy Csaba György

GSK, GSK

103

15:03:44

3:03:44

114.0

115

Nautic 330

881

Matrix

Rausch János György

VVSE, VVSE

91

15:04:22

3:04:22

115.0

116

Yardstick II. csoport

18004

Flaar Play

Kottner György

ERBE, ERBE

108

15:05:20

3:05:20

116.0

117

Yardstick II. csoport

1304

H.erbe.Rt.

Hajduk Péter

ERBE

108

15:07:03

3:07:03

117.0

118

Scholtz 22-es

30

VITESSE

Tóth Kristóf

MAFC-MVK

97

15:07:10

3:07:10

118.0

119

Yardstick I. csoport

963

MÉRGES RÁJA

Lichtner László

FKVE

95

15:08:02

3:08:02

119.0

120

Sudár Sport

202

ANIMA

Schramkó Csanád

SZKE, SZKE

107

15:08:10

3:08:10

120.0

121

Yardstick I. csoport

3802

SZÜRKEBARÁT

Feind Zoltán

WIN-D

93

15:08:15

3:08:15

121.0

122

Nautic

789

KACOR KIRÁLY

Hrutka Gábor

VVEB, VVEB

93

15:09:15

3:09:15

122.0

123

Yardstick I. csoport

1

JÓHAJÓ

Zalai Gábor

BHSE, BHSE

92

15:09:16

3:09:16

123.0

124

Yardstick III. csoport

500

CINQUECENTO

Ambrózy György

SVE, SVE

117

15:09:17

3:09:17

124.0

125

Sudár Sport

1

TORTUGA

Nagy Attila

SVSK, SVSK

107

15:10:45

3:10:45

125.0

126

Sudár Regatta

147

KISKOVÁCS

Kovács Zoltán László

EGIS

 

15:10:53

3:10:53

126.0

127

Yardstick III. csoport

37465

VÁMPIR

Pető Béla

WIN-D, WIN-D

110

15:10:55

3:10:55

127.0

128

Sudár Regatta

46

BANKA

Pozsonyi Zoltán Imre

BHSE

103

15:11:05

3:11:05

128.0

129

Sudár Sport

34

Alsol

Fekete Pál

EGIS

107

15:11:17

3:11:17

129.0

130

Yardstick I. csoport

21

ROSA-SsangYong Sailing Team

Bakóczy Zoltán

TECON, TECON

95

15:13:20

3:13:20

130.0

131

Yardstick I. csoport

1187

KERECSEN III.

Horogh Gyula

VVEB, VVEB

90

15:13:27

3:13:27

131.0

132

Yardstick III. csoport

8516

DELEJ

Bujtás András

ÉVSC, ÉVSC

116

15:15:45

3:15:45

132.0

133

Yardstick I. csoport

1

DARUVÁR

Barinkai Rudolf

FSE

95

15:16:35

3:16:35

133.0

134

50-es cirkáló

2

MARSALL

Kiss Gábor

HVE, HVE

98

15:16:54

3:16:54

134.0

135

Yardstick III. csoport

917

OTEKI

Benke Kálmán

SZIGET, SZIGET

120

15:18:45

3:18:45

135.0

136

50-es cirkáló

29

BANK-Ó

Varga Lajos

BYC

98

15:21:30

3:21:30

136.0

137

Yardstick II. csoport

61

SAGITTARIUS

Kató Bálint

HOLT PONT, HOLT PONT

103

15:21:40

3:21:40

137.0

138

Sudár Sport

101

Jazz

Nadj István

FKVE

107

15:21:42

3:21:42

138.0

139

Yardstick II. csoport

48

DYNAMIC

Wlasitsch Tamás

WIN-D

102

15:21:52

3:21:52

139.0

140

Regina

800

SZISZI

Poós Krisztián

SZSE, SZSE

104

15:22:00

3:22:00

140.0

141

Yardstick II. csoport

109

GONE WITH THE WIND

Pethő Szabolcs

WIN-D, WIN-D

102

15:23:04

3:23:04

141.0

142

Sudár Sport

12

HALIXOL

Öveges Dávid

EGIS, EGIS

107

15:23:25

3:23:25

142.0

143

Regina

531/80

VIHARMADÁR

Demjén Géza

TVSK

104

15:29:25

3:29:25

143.0

144

Yardstick I. csoport

2200

Bizsergés

Kláris Zsolt

FKVE, FKVE

94

15:29:58

3:29:58

144.0

145

Yardstick II. csoport

7501

SKIPPI 750PC

Gonzales Dávid Gábor

MBS VSE, MBS VSE

109

15:30:22

3:30:22

145.0

146

Yardstick I. csoport

3202

LADIK

Bornemisza László

TVSK

97

15:30:25

3:30:25

146.0

147

Sudár Sport

374

SÁFRÁNY

Komáromi Sándor

TVSK, TVSK

107

15:34:54

3:34:54

147.0

148

Yardstick II. csoport

957

ORCA

Balogh Imre

KVSE2

103

15:35:45

3:35:45

148.0

149

Scholtz 22-es

155

Életrevaló

Szajkó Balázs

VESC

97

15:36:18

3:36:18

149.0

150

Yardstick II. csoport

1547

SOLUS

Freund Csaba

VESC, VESC

102

15:37:32

3:37:32

150.0

151

Yardstick II. csoport

1537

Jacky

Karacs Zoltán

KVSE1

104

15:37:41

3:37:41

151.0

152

Sudár Regatta

256

VÁGY

Hutvágner Zsolt

BVE

103

15:38:06

3:38:06

152.0

153

Yardstick I. csoport

17

KERECSEN

Lampert Sándor

VILATI SE, VILATI SE

98

15:38:32

3:38:32

153.0

154

Yardstick II. csoport

488

AQUAMARIN

Komondi Pál

TVSK, TVSK

107

15:38:41

3:38:41

154.0

155

Yardstick III. csoport

1460

HULLÁMTÁNCOS II.

Polniczky Balázs Péter

BSF VK

114

15:39:30

3:39:30

155.0

156

Yardstick III. csoport

1211

SÜVÖLVÉNY

Szabó Zsolt

Hajógyár SE

113

15:46:59

3:46:59

156.0

157

Yardstick III. csoport

2493

ANNI

Nagy Imre

ÁFI, ÁFI

114

15:59:50

3:59:50

157.0

158

Scholtz 22-es

52

Pogány Madonna

Molnár Szabolcs István

ADMIRAL, ADMIRAL

97

 

DNF

176.0

158

Yardstick I. csoport

911

BONIFACIO

Ganczer Péter

SVSK, SVSK

91

 

DNF

176.0

158

Yardstick III. csoport

4331

GINITA

Fehér Attila

AVIS SE, AVIS SE

112

 

DNF

176.0

158

Yardstick I. csoport

3

LILLAFÜRED

Detre Szabolcs

KMPVSE

80

14:15:55

RAF

176.0

158

Yardstick I. csoport

569

GEJZIR

Horváth Attila

ÉVSC, ÉVSC

94

 

DNF

176.0

158

Yardstick I. csoport

115

PRINCIPESSA

Oroszlán Péter

BYC, PRYC

60

 

DNF

176.0

158

8m One Design

84

EL NINO

Kugler Zsolt

KMPVSE, KMPVSE

91

 

DNF

176.0

158

Yardstick III. csoport

46

BOLYGÓ

Fináczy László

TVSK

121

DNF

176.0

158

50-es cirkáló

40

Parti Szél

Fináczy György

KEREKED, KEREKED

98

 

DNF

176.0

158

Sudár Regatta

166

FŐSZÉL

Lovas Sándor

TVSK

103

 

DNF

176.0

158

Yardstick II. csoport

945

BONITA

Kék Tamás

WIN-D

109

 

DNF

176.0

158

Yardstick I. csoport

3

ADDIO

Pálinkás Gergely Péter

FKVE

95

 

DNF

176.0

158

Nyílt többtestű

8

Eurovit

Váradi Szabó János

BYC

 

13:33:11

RAF

176.0

158

Yardstick III. csoport

628

My Way

Szombathy Dénes Gyula

WIN-D

112

 

DNF

176.0

158

Yardstick I. csoport

19

Sci-ffi

Nánási Balázs Ákos

ZVVE

74

 

DNF

176.0

158

Sudár Sport

301

Sudár Uno

Szenczi Zalán

TYC

107

 

DNF

176.0

158

30-as cirkáló

7

KÉKMADÁR

Wossala György

TECON

93

 

DNF

176.0

158

Yardstick I. csoport

77

FLAYSTAR 26

Lökös Zoltán

PRYC

94

 

DNF

176.0

 

 

 

  1. évi Balatoni Évadnyitó T-Systems Nagydíj

Balatonfüred, 2017. május 13.

Osztályonkénti Eredmény

30-as cirkáló Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 4, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

R1

Nett

1

17

JÓMADÁR

Szilbereky Jenõ

VID, VID

Szilbereky József, Lovas József

93

1.0

1.0

2

6

RABONBÁN

Ugron Gáspár Gábor

BALATONI YC, BALATONI YC

Dulin Jenõ, Zimmermann Botond, Szabó-Sipos Barnabás

93

2.0

2.0

3

18

PERSONA

Matyasovszki Géza

DO VSE, DO VSE

Balassa Tamás, Rövid Levente, Ligeti Zoltán

93

3.0

3.0

4

7

KÉKMADÁR

Wossala György

TECON

Wossala Kristóf, Németh Péter, Joó Gyula

93

DNF

5.0

50-es cirkáló Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 4, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

R1

Nett

1

13

CIRRUS III.

Farkas János

PRYC, PRYC

Sóvágó János, Czili Aladár, Kiss Zoltán, Szépe Mihály, Stark Attila

98

1.0

1.0

2

2

MARSALL

Kiss Gábor

HVE, HVE

Ignácz Ferenc, Kiss Zoltán, Varga Lajos

98

2.0

2.0

3

29

BANK-Ó

Varga Lajos

BYC

Fazekas László, Sipos Péter, Demeczky Mihály Zoltán

98

3.0

3.0

4

40

Parti Szél

Fináczy György

KEREKED, KEREKED

Kállay István, Toronyi András, Toronyi Bence

98

DNF

5.0

 

 

Nau 370 Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 8, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

R1

Nett

1

3704

SLEEPWALKER

Temesfõi Zénó

Compass, Compass

Temesfõi Sára, Szemerédi György, Horváth Bence, Kovács Ádám, Herceg László, Ruppert Dániel, Temesfői Dominik, Bíró Kata

84

1.0

1.0

2

3705

MagnuM

Kurucz Sándor

EGIS, EGIS

Kurucz Tamás, Lám Annamária, Keller András, Pallay Tibor, Tóth Krisztián, Slezák András, Boros Bálint, Szokolay Zoltán

84

2.0

2.0

3

3703

rEVOLUTION

Molnár György István

VSC, VSC

Pomucz Máté Tamás, Nemeskéry Sándor, Miklós Levente, Miklós Tamás, Ilosfalvi Péter, Romoda László, Ferenc, Knauer György, Maszlag Nándor

84

3.0

3.0

4

3708

SURPRISE

Bernula János

VVEB, VVEB

Dávid Gábor, Hermann Tibor, Dávid-Tóth Sándor, Kemény Szabolcs, dr. Pilis Fanni, Hermann István, Bernula Katinka

84

4.0

4.0

5

3710

SCHATZ

Schatz Árpád

PÕFF SE, PÕFF SE

Litkey Árpád, Szentmarjai Gábor, Keresztes István, Csuday Balázs, Kolcsár Zoltán, Bátori Zsanett, Békefi Bence

84

5.0

5.0

6

3706

CARBONADO

Kiss-Bálint Zsolt

AVIS SE

Bluszt Kálmán, Nagy Zoltán, Baracsi Zoltán, Beregszászi István, Pankotai Csaba

84

6.0

6.0

7

3709

NEMES

Soponyai Géza

KMPVSE

Nemes Csaba, Nemes Tamás, Süli András, Ficsor Csaba, Ugron Gergely, Szikora Mercédesz Beáta, Horváth Ede

84

7.0

7.0

8

3702

FANTOM

Török Zoltán

AVIS SE

Demjén Albert, Valyon Csaba, Zelenai Áron, Stankovics Tamás

84

8.0

8.0

 

 

Nautic 330 Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 13, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

R1

Nett

1

1166

DON ROSÉ

Molnár Barna

DSE

Márkus István, Nagy Miklós, Molnár Bálint, Vajtai Vajk, Légrády Gábor

91

1.0

1.0

2

1112

MENTA

Varsányi Gábor

BSMC-NAVY

Kálló György, Dobos Tibor, Racsek Iván, Balázs Zsolt, Tuboly Zoltán, Hermesz Zoltán

91

2.0

2.0

3

1520

COSINUS

Papp László

SVSK, SVSK

Schenk Tamás, Kovács-Buna János

91

3.0

3.0

4

857

PRAETOR

Borbíró István

BFVSE

Borbíró László, Borbíró Kristóf, Borbíró Balázs, Slezák András, Marosi Ákos, Kovács Áron

91

4.0

4.0

5

1167

GYÖNGY

Erhardt Péter

FSE, FSE

Szemerédi Zsolt, Buza Gergely, Balassa Dávid, Fehér Dániel, Cser Melinda, Gergelyfy Gábor, Kiss András

91

5.0

5.0

6

1110

TINTAHAL

Váradi Attila

WIN-D, WIN-D

Adriány Zoltán, Gelencsér György, Gellér Farkas, Kovács Attila

91

6.0

6.0

7

1165

MahiMahi

Eölyüs Endre

THE-YKA

Völgyi Botond, Jakab Szabolcs, Pálinkás László

91

7.0

7.0

8

1164

PINGI

Bölcsvölgyi Tamás

AVIS SE, AVIS SE

Bölcsvölgyi Blanka, Klafszky Edina, Darvas Sándor, Darvasné Pétervári Boglárka, Petrilla György

91

8.0

8.0

9

1140

PREDATOR

Schwarcz Ferenc

WIN-D, WIN-D

Bálint Anna, Takács Norbert, Kiss István, Sótonyi György

91

9.0

9.0

10

1109

KICSIM

Böjte Richárd

AVIS SE

Böjte Richárdné, Tóth Csaba, Gál István, Lovas Zsolt, Glódi Balázs, Molnár Zsolt

91

10.0

10.0

11

1141

BLÖFF

Joó László

TECON

Dr. Sifter Izabella, Madácsi Zsolt, Markóczy László, Réczey Gusztáv, Joó Luca Virág

91

11.0

11.0

12

1019

NARMO

Beliczay Péter

PYC

Devecsai Péter, Devecsai Dániel

91

12.0

12.0

13

881

Matrix

Rausch János György

VVSE, VVSE

Adámy Gábor, Csobánci-Horváth Iván, Nagy Zalán, Adámy Péter, Csobánci-Horváth Ádám

91

13.0

13.0

Nautic Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 6, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

R1

Nett

1

9001

GERONIMO

Nagy E. Réka

TVSK

Szittya Tamás, Kaszó Balázs, Bodó Zoltán

93

1.0

1.0

2

826

FANATIC

Jánoky László

THE-YKA, THE-YKA

Albert László, Boros Viktor, Jánoky András, Jánoky László Viktor, Tél Ferenc Bal

93

2.0

2.0

3

590

OXYGEN

Király László

TVSK, TVSK

Király Csaba, Otti Levente, Tokai Mátyás

93

3.0

3.0

4

629

APACHE

Hideg Miklós

BYC, BYC

Hidegné László Andrea, Orosz Árpád Ákos, Jámbor Tamás

91

4.0

4.0

5

632

CARPE DIEM

Sátori Ferenc

AVIS SE, AVIS SE

Molnár Tamás, Sárvári Andor, Schreck Ákos

93

5.0

5.0

6

789

KACOR KIRÁLY

Hrutka Gábor

VVEB, VVEB

Gyõri József, Szabó Renátó, Bognár Csaba Mihály, Paput László

93

6.0

6.0

X-35 Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 6, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

R1

Nett

1

35

WESTPORT

Bednár Tibor

SVE

Mecseki Tamás, Gál Gabriella, Vigh András

87

1.0

1.0

2

3504

ADMIRAL-X

Vermesy Sándor

ADMIRAL

Czégai Péter, Kutassy László, Gasztonyi László, Frankó Balázs, Vermesy Attila

87

2.0

2.0

3

3503

HAM-LET

Gerendy Zoltán

BYC

Bartos Zoltán, Vermes Dóra, Kelecsényi Gábor, Kelecsényi Péter, Aklan György

87

3.0

3.0

4

3501

SZÉLVÉSZ

Soós István

ALU SE, ALU SE

Bárdos Mihály, Gasztonyi Ádám, Mazura Péter, Szabó Gellért Pál, Nagy Viktor, Lacó Botond

87

4.0

4.0

5

3508

MIX

Hódy Gábor Pál

SVE, SVE

Radnóty Zoltán, Radnóty Bálint Artúr, Juhász Zoltán, Pintér László

 

5.0

5.0

6

3505

Pátria

Dombrádi Krisztián

SZSE

Király Zsolt, Weidinger György, Borsos Miklós, Munka Márton

87

6.0

6.0

8m One Design Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 9, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

R1

Nett

1

61

CHE

Pál András

OMFB

Kudron Zoltán, Pacher Pál, Paál András

91

1.0

1.0

2

21

Weight

Gyenes Ákos

TVSK, TVSK

Benczúr Máté József, Fraknói András, Sármásy Márton, Vigh Dániel

91

2.0

2.0

3

111

PANNONVOYAGE

Dalos Attila

TVSK, TVSK

Dalosné Balogh Anikó, Szabó Péter, Szantner Lóránt

91

3.0

3.0

4

110

Octopus

Duka László

BYC

Formanek Liza, Duka Krisztina

91

4.0

4.0

5

36

THUNDERBIRD

Behek István

FKVE, FKVE

Barta Dávid, Szabados Attila, Pelle Gábor, Hergert Lajos

91

5.0

5.0

6

8

NEKEM 8

Erdõs Bálint

TVSK, TVSK

Faragó Norbert, Tasi Attila, Faragó Ákos, Szemesi Árpád

91

6.0

6.0

7

65

van Dizájn

Drávai Ruben

WIN-D, WIN-D

Drávai Dávid, Drávai-Mészáros Judit, Mészáros Szilárd

91

7.0

7.0

8

75

DÉLI SZÉL

Szamosi Viktor

FKVE, FKVE

Kerényi Csaba, Budai Tóth Csaba, Sipeki Tamás

91

8.0

8.0

9

84

EL NINO

Kugler Zsolt

KMPVSE, KMPVSE

Juhász Mihály, Nagy Gábor

91

DNF

10.0

 

 

Regina Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 9, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

R1

Nett

1

566

SZINDBÁD

Szabó Gábor

TVSK, TVSK

Pósa Gábor, Kerekes István, Schmalz Péter

102

1.0

1.0

2

84

AMITIÉ

Elõd Botond

TECON

Szabó Vilmos, Alibán András

104

2.0

2.0

3

746

SZIRÁKÓ

Jakab László

TVSK

Ács József, Livagyin Attila

104

3.0

3.0

4

225

MOBY DICK

Kalló Sándor

SVSK

Paál Balázs, Varga Roland

104

4.0

4.0

5

10306

NYMERIA

Hunyadi László

HOLT PONT

Fábián Attila, Szomory Gábor

104

5.0

5.0

6

769

SUNSET

Megyeri Péter

TVSK, TVSK

Balogh Zoltán, Pásztor János, Neuwirth Gábor

104

6.0

6.0

7

535

ZEPHYROS III.

Kola Dániel

TVSK, TVSK

Rendek Zoltán, Elekes Béla

104

7.0

7.0

8

800

SZISZI

Poós Krisztián

SZSE, SZSE

Tarr Krisztián, Danyi Péter, Storcz Tamás László

104

8.0

8.0

9

531/80

VIHARMADÁR

Demjén Géza

TVSK

Fáy Péter, Székely Zoltán

104

9.0

9.0

Sudár Regatta Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 10, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

R1

Nett

1

155

GÉ.

Pál Gaszton

TVSK

Patta Szilvia

103

1.0

1.0

2

94

CUNCLIMÓKUS

Fernezelyi Ferenc

KEREKED, KEREKED

Fernezelyi Péter

103

2.0

2.0

3

78

SZÁZ*SZÉP

Szörényi Gábor

TVSK, TVSK

Voltay Géza, Voltayné Varga Magdolna

103

3.0

3.0

4

56

BLUE JAY

Draskóczi Katalin

IBM SE, IBM SE

Bacsek Péter, Szabó József, Kemény Klára

103

4.0

4.0

5

80

LUCASZÉK

Jób Viktor Károly

ÉVSC, ÉVSC

Hollósy Emília, Berendi Ferenc

103

5.0

5.0

6

100

KÖSZÖNJÜK EMESE

Kenézy Csaba György

GSK, GSK

Kovács Zoltán, Dihen Zsuzsa

103

6.0

6.0

7

147

KISKOVÁCS

Kovács Zoltán László

EGIS

Lám Dénes

 

7.0

7.0

8

46

BANKA

Pozsonyi Zoltán Imre

BHSE

Gál Andor Viktor, Förhécz Zsolt

103

8.0

8.0

9

256

VÁGY

Hutvágner Zsolt

BVE

Reitinger Ágnes

103

9.0

9.0

10

166

FÕSZÉL

Lovas Sándor

TVSK

Horváth Zsolt

103

DNF

11.0

 

Sudár Sport Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 8, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

R1

Nett

1

7

THÉTISZ

Kõvári Kálmán

MBS VSE, MBS VSE

Fülöp Csaba, Nagy Krisztina, Bakonyi András

107

1.0

1.0

2

202

ANIMA

Schramkó Csanád

SZKE, SZKE

Schramkó Márton, Németh Krisztián

107

2.0

2.0

3

1

TORTUGA

Nagy Attila

SVSK, SVSK

Magyar Dániel, Laczkovszki Árpád, Mustafa László

107

3.0

3.0

4

34

Alsol

Fekete Pál

EGIS

Gyapay Kornél

107

4.0

4.0

5

101

Jazz

Nadj István

FKVE

Roósz Tamás, Fekete Tamás

107

5.0

5.0

6

12

HALIXOL

Öveges Dávid

EGIS, EGIS

László Emese, Mecséri Tamás István

107

6.0

6.0

7

374

SÁFRÁNY

Komáromi Sándor

TVSK, TVSK

Szabó Alex, Meltzer Anna Zsófia

107

7.0

7.0

8

301

Sudár Uno

Szenczi Zalán

TYC

Szenczi-Cseh Júlia

107

DNF

9.0

Scholtz 22-es Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 6, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

R1

Nett

1

131

Catch-22

Mezei Gábor

TVSK, TVSK

Molnár János

97

1.0

1.0

2

20

BERKA

Imre Ferenc

AVIS SE, AVIS SE

Lak Gergely, Binder András László

97

2.0

2.0

3

1

Csupasz

Farkas Ákos

MNB SK, MNB SK

Varga Márton, Illés Bence, Ilsinszki Ágnes

97

3.0

3.0

4

30

VITESSE

Tóth Kristóf

MAFC-MVK

Hajdu Gergely

97

4.0

4.0

5

155

Életrevaló

Szajkó Balázs

VESC

Nagy Barbara

97

5.0

5.0

6

52

Pogány Madonna

Molnár Szabolcs István

ADMIRAL, ADMIRAL

Burian Balázs

97

DNF

7.0

 

 

Nyílt többtestû Fleet

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 7, Scoring system: Copy of Appendix A

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

R1

Nett

1

HUN 70

The Red / Team Quantum Hungary

Rauschenberger Miklós

BYC

Pécsváradi Ákos, Sallai Gábor, Cserép Csaba, Soós Attila, Sárközy András

1.0

1.0

2

32

RSM DTM

Vándor Róbert

OSC, OSC

Fekete András, Kalocsai Zsolt, Bali István, Lange Péter

2.0

2.0

3

HUN 800

Extreme Sailing Team

Kaiser Kristóf

ESC, ESC

Földesi Gergely, Milbich András, Lillik Ákos, Doubravszky Bálint, Hercsel Máté

3.0

3.0

4

33

BLACK JACK

Nagy R. Attila

BYC, BYC

Scharf Máté, Litkey Balmaz, Tisóczki Ferenc, Belle Örs

4.0

4.0

5

AUT-15

TriniTeam

Kreskai György

VSC

Kreskai György Bence, Klébert János

5.0

5.0

6

21

Szárnyas Kenguru

Diószegi Zoltán

KSE

Székely András

6.0

6.0

7

8

Eurovit

Váradi Szabó János

BYC

Jankovics Gábor, Róka Sándor, Fonyó Károly

RAF

8.0

Yardstick I. csoport Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 12:00:00

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

Finish

Elapsed

Corrected

Points

1

794

I am free

Szentirmai Gyula

BYC

Bödör Gergely, Nagy Tamás, Szigeti Maxim Márk

90

14:30:24

2:30:24

2:47:07

1.0

2

UKR203

Vera Natura

Rodion Luka

TVSK

Medgyesi Csaba, Medgyesi Dávid Barnabás, Medgyesi Bálint Dániel, Pálinkás Zsuzsa

89

14:34:06

2:34:06

2:53:09

2.0

3

18

ZARÁNDOK

Kajner Gyula

RYC, RYC

Fabó Péter, Kovács Noémi

98

14:55:50

2:55:50

2:59:25

3.0

4

392

STRANGE BREW

Ainslie Ian Richard

KEREKED

Weöres Márta, Weöres Botond

90

14:42:57

2:42:57

3:01:03

4.0

5

3103

PYXIS

Nagy Balázs Dávid

KMPVSE

Szakasits György, Gömböcz Gábor, Molnár Brigitta

97

14:55:58

2:55:58

3:01:25

5.0

6

1218

BEER-CI

Szöllősi Zoltán

BSF VK

Szlávik Balázs

98

14:59:20

2:59:20

3:03:00

6.0

7

1510

ROSE

Gyuricza Péter

BALATONI YC, BALATONI YC

Bauer Péter, Baráth Gábor, Gyarmati Mátyás, Vári Gábor, Takács Dániel Gábor

96

14:55:54

2:55:54

3:03:14

7.0

8

990

FIRST AQUARIUS

Molnár Imre László

VVSE, VVSE

Potoczky Tamás, Vörös Tamás, Grincsisin Bogdán

98

15:03:00

3:03:00

3:06:44

8.0

9

3050

VIZIPÓK

Kéri László

AYCE, AYCE

Kéri András, Kéri Márton, Király András

97

15:02:56

3:02:56

3:08:35

9.0

10

5901

SZÉLTOLÓ

Lehoczky Ádám

VESC

Lehoczky Antal, Szendrődi Csaba

93

14:55:52

2:55:52

3:09:06

10.0

11

6/2

Talizmán

Hónig Péter

TVSK, TVSK

Straub Elek, Rényi Andrea, Haris György, Rényi Balázs, Hónig Kinga

96

15:02:12

3:02:12

3:09:48

11.0

12

2057

PICUR

Fabriczki András

BFVSE, BFVSE

Fabriczki-Vidáts Andrea, Benedict András, Benedict Soma, Gáspár Zoltán, Nemes László, Tujder Géza

96

15:02:13

3:02:13

3:09:49

12.0

13

713

Smile

Vékony István

TVSK, TVSK

Turcsán Pál Tamás, Balázs Péter, Hidvégi Zsolt

91

14:53:15

2:53:15

3:10:23

13.0

14

2

SIROCCO

Cittel Lajos

MTDSC, MTDSC

Bánóczy Mátyás, Eppel Péter, Kovácsi László, Körtvélyessy András, Pertl Péter, Rápolthy Edit, Vasas Tamás, Zentai Istvan, Varga Mária

80

14:32:31

2:32:31

3:10:39

14.0

15

1

GLÓRIA

Láng Tivadar

EGIS, EGIS

Homola László, Horváth Csaba

95

15:02:25

3:02:25

3:12:01

15.0

16

1344

HELÉNA

Varga Huba

VVSE

Berényi Henriett, Varga Hanna, Rózsavölgyi Gábor, Vámosi Zsófia

91

14:54:49

2:54:49

3:12:06

16.0

17

1312

FREEDOM

Palkovics Krisztián

BALATONI YC

Horváth Áron, Pártos Zsolt, Balló János, Kovács Attila

91

14:55:06

2:55:06

3:12:25

17.0

18

27906

LOUPIOT

Fehér György

BESE, BESE

Jelli Ildikó Ágnes, Kovács Tamás, Kovács Gergely

91

14:55:08

2:55:08

3:12:27

18.0

19

4

TABU

Kollár Lajos

TABU, TABU

Mátyás Lajos, Plank András, Borsos Zoltán, Pálinkás Csaba

95

15:03:02

3:03:02

3:12:40

19.0

20

126

EQUILOR

Szécsényi Bálint

BYC, SVE

Forintos Róbert, Márton Péter, Botos Bálint, Szemerey Bertalan

82

14:38:23

2:38:23

3:13:09

20.0

21

284

PÉTER-PÁL

Gosztonyi Pál

TVSK, TVSK

Gosztonyi Viktor, Kovács Sándor, Dudás László

90

14:55:16

2:55:16

3:14:44

21.0

22

767

VÍRUS

Baranyai Lajos

TVSK, TVSK

Berecz Tímea, Szilák Szilvia

90

14:55:18

2:55:18

3:14:47

22.0

23

758

KOAN

Feith Zoltán

KEREKED

Mike Ferenc, Farkas Bence

90

14:55:20

2:55:20

3:14:49

23.0

24

6

BERNÁT-HYPER ENERGY

Koncz Ádám

FKVE

Brunner Tamás, Lőrincz Péter, Fehér Dániel

92

15:00:22

3:00:22

3:16:03

24.0

25

963

MÉRGES RÁJA

Lichtner László

FKVE

Kádár Sándor, Glaser Antal, Farkas Zsolt

95

15:08:02

3:08:02

3:17:56

25.0

26

220

Obsession

Czap Zoltán

TYC

Törő Gábor, Honti Norbert, Fekete László

90

14:59:52

2:59:52

3:19:51

26.0

27

1086

BÓBITA

Kétszeri Csaba

VVEB, VVEB

Kétszeri Máté Csaba, Francsics László, Kurucz László, Samu Péter, Vincze Ferenc, dr. Váradi Szilvia

91

15:02:58

3:02:58

3:21:04

27.0

28

638

X-RAY

Simon Gergely

TVSK, TVSK

Jeney András, Knoll Zsolt, Szabó Mihály, Zámbor András, Magyar Norbert

87

14:55:03

2:55:03

3:21:12

28.0

29

589

HÓD

Bujáky Attila

TVSK

Somogyi Lóránt, Németh Boldizsár, Polgár Lukács

90

15:01:10

3:01:10

3:21:18

29.0

30

3802

SZÜRKEBARÁT

Feind Zoltán

WIN-D

Rácz Heléna, Lukáts Csaba, Otta Viktor, Hegyi István, Gila Zoltán

93

15:08:15

3:08:15

3:22:25

30.0

31

1

TRAMONTANA

Sándor Ferenc

TRYC

Bene Zoltán Attila, Wonke Péter, Péter György

90

15:02:18

3:02:18

3:22:33

31.0

32

21

ROSA-SsangYong Sailing Team

Bakóczy Zoltán

TECON, TECON

Pozsár Orsolya, Keklár Attila, Bugár Zoltán

95

15:13:20

3:13:20

3:23:31

32.0

33

1

JÓHAJÓ

Zalai Gábor

BHSE, BHSE

Zalai Péter Gábor, Ujvári Ádám

92

15:09:16

3:09:16

3:25:43

33.0

34

6

ANNA

Fehéri Gábor

THE-YKA, THE-YKA

Balázs Barnabás Zoltán, Hauser Gábor, Gróf Róbert, Baranyai Sándor

78

14:40:45

2:40:45

3:26:05

34.0

35

1

DARUVÁR

Barinkai Rudolf

FSE

Erdős Zoltán

95

15:16:35

3:16:35

3:26:56

35.0

36

12

SHADOWFAX

Bencsik László

BYC

Andorka Rudolf, Andorka Rudolf, Káptalan István, Dolmányos Gábor, Téglás Csaba

84

14:56:12

2:56:12

3:29:46

36.0

37

123

PICABO

Kónya Balázs

BHSE

Kónya Magdolna, Zsombók Imre, Mészáros Ákos, Faragó Gábor, Pátkai Dávid Marcell

82

14:52:33

2:52:33

3:30:26

37.0

38

5081

DAS BOOT

Lengyel Áron

BYC

Kiss István

86

15:02:24

3:02:24

3:32:06

38.0

39

1053

PAQUITA

Rákóczi Gábor

JUNO SE, JUNO SE

Csaba Tamás, Csaba Ákos, Csatay Gábor

82

14:54:58

2:54:58

3:33:22

39.0

40

1187

KERECSEN III.

Horogh Gyula

VVEB, VVEB

Nagy Zsolt, Arany Zsófia, Papp Attila Tibor, Pappné Székely Gabriella, Gönczi Lász

90

15:13:27

3:13:27

3:34:57

40.0

41

3202

LADIK

Bornemisza László

TVSK

Soós Tibor, Jankó József

97

15:30:25

3:30:25

3:36:55

41.0

42

971

Euroraptor SPIRIT OF PLEASURE

Kutics Krisztián

PRO SE

Bazsó Gábor, Takács István, Sziklay Zsolt, Schreiner László, Barta Ferenc

80

14:55:00

2:55:00

3:38:45

42.0

43

1

NEMERE II. be light!

Láng Róbert

PRO SE, PRO SE

Csigó Ernő, Várkonyi Csaba Zoltán, Borbély Ferenc, Ember Sándor, CSIZMADIA Kristóf, Pintér József, Ribarics Pál, Lambert Gábor

80

14:55:28

2:55:28

3:39:20

43.0

44

111

100%

Paksi Álmos

EGIS, EGIS

Nagy Márton, Varga Norbert, Bárány Attila, Marián Balázs

82

15:00:00

3:00:00

3:39:31

44.0

45

1

ORPHEUS

Herkó Dezső

AYCE, AYCE

Lőrincz Benedek, Cserepes Judit, Pieke Dénes, Balástyai Márk, Hordós Zoltán, Zelles Sándor

78

14:52:30

2:52:30

3:41:09

45.0

46

17

KERECSEN

Lampert Sándor

VILATI SE, VILATI SE

Mucsi László, Kollár György, Kollár András

98

15:38:32

3:38:32

3:43:00

46.0

47

2200

Bizsergés

Kláris Zsolt

FKVE, FKVE

Sors László, Konrád András

94

15:29:58

3:29:58

3:43:22

47.0

48

15

PANNÓNIA

Jordán Balázs

BHSE, BHSE

Bujdosó Ferenc, Kenesei József, Törő Zoltán, Zsidek Imre, Jakab Zsolt, Zakor Zsolt, Fazekas Csaba

78

15:02:20

3:02:20

3:53:46

48.0

49

115

PRINCIPESSA

Oroszlán Péter

BYC, PRYC

Berzi László, Bárdos Mihály, Balogh Attila Zsombor, Báthory Zsigmond, Csüllög Zsolt, Grams Dominik, Makárdi Lajos, Németh Péter, Őri Bence, Pajor Szabolcs, Takács Levente, Vincze Gábor, Farkas Zoltán, Goda Szilárd, Schőmer Ágoston

60

 

DNF

 

56.0

49

569

GEJZIR

Horváth Attila

ÉVSC, ÉVSC

Horváth Gergely, Heinz Balázs, Kádár Balázs, Pintér József, Horváth Luca

94

 

DNF

 

56.0

49

3

LILLAFÜRED

Detre Szabolcs

KMPVSE

Detre Zsolt, Kántás Gyula, Bárány Zoltán, Lénárt Ákos, Fazekas Gergely, Fazekas-Klie  Ágnes, Nagy Anikó, Polgár Viktória, Szima Barna

80

14:15:55

RAF

 

56.0

49

911

BONIFACIO

Ganczer Péter

SVSK, SVSK

Ganczer Nándor, Tóth Levente, Bedi Péter, Kovács István

91

 

DNF

 

56.0

49

3

ADDIO

Pálinkás Gergely Péter

FKVE

Vásárhelyi Ervin, Burián Károly, Sótonyi Sándor

95

 

DNF

 

56.0

49

19

Sci-ffi

Nánási Balázs Ákos

ZVVE

Hegedüs Hanna, Laufer Ádám

74

 

DNF

 

56.0

49

77

FLAYSTAR 26

Lökös Zoltán

PRYC

Szepesi Gusztáv, Németh Dániel Péter

94

 

DNF

 

56.0


 

Yardstick II. csoport Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 12:00:00

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

Finish

Elapsed

Corrected

Points

1

13

START

Kosztricz Pál

VILATI SE, VILATI SE

Tar Zsombor, Futsek Zoltán

106

14:55:05

2:55:05

2:45:10

1.0

2

18004

Flaar Play

Kottner György

ERBE, ERBE

Eklics Gyöngyi

108

15:05:20

3:05:20

2:51:36

2.0

3

1304

H.erbe.Rt.

Hajduk Péter

ERBE

Hajduk Aletta, Kovács Zsolt, Moór Bálint

108

15:07:03

3:07:03

2:53:12

3.0

4

1081

Vangelis

Harmath Gábor

BSF VK

Mohos Gábor, Molnár Veronika

103

15:02:16

3:02:16

2:56:57

4.0

5

113

ALBATROSZ

Dr. Pirnát Antal

VVEB, VVEB

Mátrai László, Seregi Miklós, Kovalszky Gergely

103

15:02:26

3:02:26

2:57:07

5.0

6

70

OFFROAD

Nagy Dániel Balázs

MAFC-MVK, MAFC-MVK

Kormos Gábor, Nagy István Ferenc, Vigh Máté

103

15:02:30

3:02:30

2:57:11

6.0

7

66

VICA

Merácz Péter

HOLT PONT

Kurcsics Tamás

103

15:02:46

3:02:46

2:57:27

7.0

8

1538

NATITA

Nagy Tibor

TVSK, TVSK

Ecsedy Gábor, Ligeti Csák László

103

15:03:30

3:03:30

2:58:09

8.0

9

8081

GORGONZOLA

Kampós Bence

BFYC, BFYC

Kántor Imre, Kampós Blanka

102

15:02:22

3:02:22

2:58:47

9.0

10

7501

SKIPPI 750PC

Gonzales Dávid Gábor

MBS VSE, MBS VSE

Szekeres Dávid

109

15:30:22

3:30:22

3:13:00

10.0

11

61

SAGITTARIUS

Kató Bálint

HOLT PONT, HOLT PONT

Pap Sára, Zalai Márton

103

15:21:40

3:21:40

3:15:48

11.0

12

48

DYNAMIC

Wlasitsch Tamás

WIN-D

Eperjesi Ferenc, Bóta Dávid

102

15:21:52

3:21:52

3:17:55

12.0

13

109

GONE WITH THE WIND

Pethő Szabolcs

WIN-D, WIN-D

Klenovszki János, Molnár Erika

102

15:23:04

3:23:04

3:19:05

13.0

14

488

AQUAMARIN

Komondi Pál

TVSK, TVSK

Virág Balázs

107

15:38:41

3:38:41

3:24:23

14.0

15

1537

Jacky

Karacs Zoltán

KVSE1

Cserny Sándor, Hortobágyi Ágoston, Regőczi Tamás

104

15:37:41

3:37:41

3:29:19

15.0

16

957

ORCA

Balogh Imre

KVSE2

Varga László

103

15:35:45

3:35:45

3:29:28

16.0

17

1547

SOLUS

Freund Csaba

VESC, VESC

Bánkúty Péter

102

15:37:32

3:37:32

3:33:16

17.0

18

945

BONITA

Kék Tamás

WIN-D

Varga Sándor

109

 

DNF

 

19.0

 

Yardstick III. csoport Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 12:00:00

Rank

SailNo

Boat

HelmName

Club

Crew

Rating

Finish

Elapsed

Corrected

Points

1

500

CINQUECENTO

Ambrózy György

SVE, SVE

Stein Gábor, Győri Lajos

117

15:09:17

3:09:17

2:41:47

1.0

2

1760

OPÁL

Rajnoha László

BESE, BESE

Bodnár József, Tóth István, Bacsárszki Pál

112

15:03:42

3:03:42

2:44:01

2.0

3

752

MÁKVIRÁG

Nedbál Noel

TVSK, TVSK

Nedbál Zsombor

111

15:03:40

3:03:40

2:45:28

3.0

4

917

OTEKI

Benke Kálmán

SZIGET, SZIGET

Gáspár Tamás

120

15:18:45

3:18:45

2:45:38

4.0

5

8516

DELEJ

Bujtás András

ÉVSC, ÉVSC

Bujtás Andrásné, Purger Ákos

116

15:15:45

3:15:45

2:48:45

5.0

6

37465

VÁMPIR

Pető Béla

WIN-D, WIN-D

Bóta Béla, Bene Patrik Olivér

110

15:10:55

3:10:55

2:53:34

6.0

7

1460

HULLÁMTÁNCOS II.

Polniczky Balázs Péter

BSF VK

Deák Boglárka, Horváth Balázs

114

15:39:30

3:39:30

3:12:33

7.0

8

1211

SÜVÖLVÉNY

Szabó Zsolt

Hajógyár SE

Scholl Barbara, Kapás Lóránt

113

15:46:59

3:46:59

3:20:52

8.0

9

2493

ANNI

Nagy Imre

ÁFI, ÁFI

Mezei Miklós, Daczó Sándor

114

15:59:50

3:59:50

3:30:23

9.0

10

4331

GINITA

Fehér Attila

AVIS SE, AVIS SE

Fehér Eliza

112

 

DNF

 

13.0

10

46

BOLYGÓ

Fináczy László

TVSK

Fekete Gyula, Rácz Sándor

121

DNF

 

13.0

10

628

My Way

Szombathy Dénes Gyula

WIN-D

Kéry László

112

 

DNF

 

13.0

 



Előrejelzés a Balaton és a Velencei-tó térségére szombat estig
Balatoni Évadnyitó-T-Systems Nagydíj

A délnyugati szél a délelőtti órákban északnyugatira fordul és megélénkül( 25-40 km/h ), megerősödik ( 40-55 km /h ). Zápor, zivatar környezetében átmenetileg 60 km/h körüli lökések is lehetnek. Délelőtt jellemzően erősen felhős lesz az ég, és a kora délutáni órákig zápor, zivatar is valószínű. Majd délután csökken a felhőzet és több órára kisüt a nap. A legmagasabb nappali hőmérséklet 22, 23 fok körül, a késő esti 15, 16 fok körül valószínű.

A Balaton Siófoknál és a Velencei-tó Agárdnál 17 fokos.

Közlemények

  1. számú közlemény

A 2017. évi Balatoni Évadnyitó T-Systems Nagydíj Díjkiosztó

ünnepségének tervezett időpontja:

18:00

az óvások függvényében

Helyszín: Nemzetközi Vitorlásközpont, sátor alatt

Balatonfüred, 2017. 05. 13. 16:10
Versenyrendezőség

  1. számú közlemény

A Technikai Bizottság a befutási sorrend alapján a következő egységek ellenőrzését tervezi a befutót követően, a lent felsorolt hajókon túl szúrópróba szerűen további egységek is ellenőrzésre számíthatnak.

 

Abszolút befutási sorrend alapján az 1., 2., 3., 4., és 8. helyezett hajók.

 

Balatonfüred, 2017. 05. 13. 09:00
Technikai bizottság és Versenyszervező bizottság

  1. számú közlemény

 A Zákonyi Ferenc utcai internet kábel átvágása miatt, a Vitorlázeumban az internet szolgáltatás szünetel, ezért a nevezés helyszínét módosítani kényszerülünk!

A Balatoni Évadnyitó T-Systems Nagydíj nevezés

ÚJ helyszíne és időpontja:

Nemzetközi Vitorlásközpont

8230 Balatonfüred, Zákonyi Ferenc u. 8. - Versenyiroda

18:00 – 22:00 óra között

 

Az esetleges kellemetlenségekért elnézésüket kérjük! Jó szelet!

Magyar Vitorlás Szövetség


Események



Csatolt fájlok