Felhívás kommunikációs munkatársi pozícióra

A Magyar Vitorlás Akadémia NKFT budapesti központjába új munkatársat keresünk, kommunikációs területre.

Kommunikációs munkatárs

Feladatok

  • vitorlazzitthon.hu víziturisztikai portál üzemeltetése
  • A szabadidős vitorlázással/hajózással kapcsolatos kommunikációs terv kidolgozásában és végrehajtásában történő aktív részvétel – az MVSz kommunikációs ügynöksége irányításával
  • Kommunikációs feladatok végrehajtása, kivitelezése és a megoldás hatékonyságának elemzése
  • Kommunikációs projekteket koordinálása
  • Tájékoztatási, kiadvány-szerkesztési, rendezvény- és kiállítás- szervezési, tájékoztatási feladatok ellátása
  • A hazai és a külföldi médiában megjelenő újságcikkek monitorozása
  • Szolgáltatói adatbázis kialakítási és karbantartási feladatok ellátása
  • Kikötőminősítési rendszer gondozása
  • Túraútvonal ajánlatok kidolgozása, gondozása
  • Rendezvények szervezése, lebonyolítása

Követelmények

  • Felsőfokú bölcsész, vagy közgazdász végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 3-5 éves újságírói, szerkesztői és média ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • B Kategóriás jogosítvány
    • előnyt jelent:
    • Balatoni program- vagy víziturisztikai területen szerzett tapasztalat
    • Adásszerkesztő programok használatának ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, inspiráló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkarend

Munkavégzés helye
1146. Budapest, Istvánmezei u. 1-3.

Pályázati anyagokat 2018. október 15-ig a következő címre várjuk:
holczhauser@hunsail.hu