Nemzeti osztályok

  • Asso 99

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Vadnai Tamás

    Felmérő: Csernussi Gábor

  • Folkboat

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Ágostházy Imre

    Felmérő: Elődi András

  • Bavaria 32

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Karsai Gábor

    Felmérő: Kövér László

  • Elliott 770

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Kovács Ákos Dániel

    Felmérő: Csernussi Gábor

  • Összevont cirkáló

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Wonke Péter

    Felmérő: Toronyi Bence

  • 8m One Design

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Gyenes Ákos

    Felmérő: Csernussi Gábor

  • 11m One Design

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Czap Zoltán

    Felmérő: Rózsavölgyi Gábor

  • 30-as cirkáló

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Dr. Dulin György

    Felmérő: Toronyi Bence

  • 70-es cirkáló

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Herkó Dezső

    Felmérő: Pajor Zsolt

  • Magyar Cruiser Hajóosztály

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Bodnár Imre

    Felmérő: Vincze Gábor

  • Európa 30-as

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Mészáros Gábor

    Felmérő: Salacz Ákos

  • Kalóz

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Vass Ádám

    Felmérő: Szentpéteri Ádám

  • Nautic 311

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Sátori Ferenc

    Felmérő: Borsos Ernő

  • Nautic 330

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Böjte Richárd

    Felmérő: Szénási Zsolt

  • Regina

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Kola Dániel

    Felmérő: Szabó Gábor

  • Sudár Regatta

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Pál Gaszton

    Felmérő: Toronyi Bence

  • Sudár Sport

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Öveges Dávid

    Felmérő: Lám Dénes

  • Scholtz 22

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Dr. Veisz Miklós

    Felmérő: Dr. Veisz Tamás

  • 15-ös túrajolle

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Kővári Tamás

    Felmérő: Barcza György

  • Nautic 370 Run

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Temesfői Zénó

    Felmérő: Litkey Árpád

  • 25-ös túrajolle

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Dr. Laukó Péter

    Felmérő: dr. Martin János

  • Dolphin

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Weisz János

    Felmérő: Weisz János

  • 33-as

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Lehoczky Ádám

    Felmérő: Fekete László

  • X-35 Hungary

    Kategória: Nemzeti osztályok

    Kapitány: Dobszai Zoltán

    Felmérő: Szeremley László

Támogatóink: